ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13139153
nr 1313 9153
med konsolbord, mahogny. Längd: 85, djup: 36 cm, höjd: 160+ 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:55:02
16/3 19:05:38